NÆSBY IDRÆTS FORENING

Nyheder

Begivenheder

 

Loppemarked søndag d. 5.11

 


    Trænere i Næsby håndbold sæson 2016/17


    Trille Trolle (U2-5/6) 

    Marianne Cederholm

    mobil: 22131043

    mariannecederholm@Hotmail.com

     

    Julie Pramann

     

    U8 Mix

    Lone Tolstrup
    mobil 6174 5806
    mail: lone.tolstrup@rsyd.dk

    Emillie Balslev

     

     

    U 10 Piger

    Elli Nielsen
    Mobil: 26209434
    elli.mohr@outlook.dk

     

    Rene Lundkjær

    Julie Krøjer- josefsen

    Vibeke Majgaard

     

    Anne Mette Elberg Albrechtsen (holdleder)

    Julie Pramann (holdleder)


      

    U 10 Drenge

    Maria Gilloway

    mobil 61665850

    mail: gilloway@gmail.com

     

    Jesper Guldhammer Nielsen (hjælpetræner)

    Jens kofod (hjælpetræner)

     

     

    U12 Drenge 

    Michael Dichmann

    Mobil: 31104184
    michael.s.dichmann@gmail.com

     

    Houda Ayoub (hjælpetræner)
    Jens Kyed (hjælpetræner)

     

    Karina Elbrønd (holdleder)


     

    U14 Pige 1+2

    Emil Brandt

    mobil: 42926005

    mail: e-brandt@live.dk

    Emil Moesgaard
    mobil: 42835352
    mr.emilmoesgaard@gmail.com

     

    Oliver Brønserud

     

    Søren Mikkelsen (hjælpetræner)
     

    Hanne Holmgaard (holdleder)

    Camilla Thomassen

     

    U 16 piger 1+2

    John Winding
    Mobil: 28301479
    Jtwinding@gmail.com

     

    Christina Winding
    Mobil: 28607686
    cnwinding@gmail.com

     

    Johanne Hansen
    Mobil: 30533453
    Johanne-musen@hotmail.com

     

    Anders Dahl Nøhr (træner)

     

    Jens Storgaard (målmandstræner)

     

    Holdleder
    Birgitte Uhrhammer
    Tlf.: 66183963
    Mobil: 30100105
    biuh@tv2.dk

     

    Holdleder
    Jan Meibom
    Tlf.: 20488120
    meibom@live.com
    mettebernbom165@gmail.com

     

     
    U18 Drenge

    Martin Maag
    tlf.: 26299815

    maag_79@hotmail.com

     

    Monica Nielsen (holdleder)

    Tlf.: 53131242

    fam.3mnielsen@gmail.com

     

    Herrer Senior serie 2

    Lars Brønserud
    mobil: 22821843
    broenserud1@gmail.com

     

     

    Håndboldfitness

    Henriette Dot Hansen
    Tlf.: 66183605
    Mobil: 23202360
    hdot2012@gmail.com

    Mathias Christensen
    Mobil: 28963310
    mathiaschr@icloud.com

    Rikke Haslev Jørgensen
    Tlf.: 22971129
    Mobil: 22971129
    rikkeogbertram@nal-net.dk

     
    Nike

     

    Web2it - Få en ny professionel hjemmeside

     

    Paperturn - konverter din pdf til et online bladrekatalog

     

     

    .